Без категорії

Виставка-конференція «Plastics Recycling Show Europe 2021»

4 та 5 листопада 2021 року НВФ «Продекологія» прийме участь у Міжнародній виставці-конференції по переробці та утилізації пластику «Plastics Recycling Show Europe 2021» (м. Амстердам, Нідерланди).

НВФ «Продекологія» прийме участь у Міжнародній виставці-конференції по переробці та утилізації пластику «Plastics Recycling Show Europe 2021».

Запрошуємо Вас з 4 по 5 листопада 2021 року відвідати наш стенд в виставковому центрі Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre (м. Амстердам, Нідерланди).

На виставці демонструватиметься NIR-сепаратор “Sterkh для розділення сумішей пластиків за типами з використанням інфрачервоного випромінювання та універсальний електростатичний сепаратор EBS-U-27/7.5 для розділення сумішей пластиків та металів (гуми), та інших матеріалів, за електричними властивостями.

Бажаючі матимуть можливість провести тестову сепарацію привезених матеріалів.

Також відвідувачам стенду буде надана можливість ознайомитися з інформацією про наше ОБЛАДНАННЯ для РЕЦИКЛІНГУ.

  • електричні (електростатичний коронний та трибоелектричний) сепаратори для сухого розділення сумішей пластмас та металів, а також різних сумішей полімерів;
  • NIR сепаратор “Sterkh” для сортування багатокомпонентних сумішей полімерів за типами з використанням випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону;
  • сепаратор легкої фракції для видалення плівок та знепилення сипких продуктів за допомогою повітряного потоку;
  • магнітні сепаратори для розділення сумішей різних матеріалів на магнітні та немагнітні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *