Керівники

Нам завжди було притаманне новаторство і лідерство.Саме за рахунок інноваційних продуктів фірма активно розвивається. Динамізм та наукові підходи є запорукою успіху нашого підприємства. Це надало нам можливість нарощувати обсяги виробництва і успішно впроваджувати наші розробки та винаходи на підприємствах багатьох країн світу.

Лозін Дмитро

директор

Своїм успіхом, перш за все, фірма зобов'язана колективу. Висококваліфіковані та досвідчені працівники підприємства з відповідальністю і натхненням втілюють у життя інноваційні розробки науковців фірми, виготовляють якісну, надійну та просту в експлуатації продукцію.

Гаврилюк Володимир

виконавчий директор

Результативне управління підприємством можливе лише за умови чіткого та зрозумілого кожному працівнику менеджменту фірми. Тому ми постійно аналізуємо поточну ситуацію, вивчаємо досвід кращих представників бізнесу та виробництва, намагаємося покращувати систему мотивації працівників, ставити реальні задачі і досягати іх вирішення.

Джуринська Марина

головний бухгалтер

Система управління маркетингом, що впроваджена на підприємстві, дозволяє освоювати нові ринки - країни та галузі. Динамізм наших фахівців, що готові виїхати на місце і вирішити будь-які складні завдання, імпонує замовнику, викликає довіру і бажання співпрацювати з нами.

Вакулка Олександр

заступник директора з маркетингу

Наявність на підприємстві фізико-хімічної та технологічної лабораторії дають можливість проводити комплексні дослідження по збагаченню як рудних, так і нерудних матеріалів та розділенню різних матеріалів методами електростатичної, вихреструмової, повітряної та NIR сепарації.

Нітяговський Валентин

заступник директора з науки

Наш девіз: "Ми краще знаємо, що потрібно замовнику". Він втілюється у комплексному підході до виконання робіт: починаючи від завдання замовника - до поставки та впровадження якісного обладнання та в прагненні ефективно вирішувати технологічні, екологічні, енергетичні проблеми замовника.

Середюк Андрій

головний конструктор