Історія компанії


Для єгипетського підприємства поставлено пілотну установку для збагачення залізної руди. Єгипет - 47-ма країна світу, в якій експлуатуватиметься обладнання фірми.

logo
2021 рік

Великобританія

Розширено географію поставок фірми до 46 країн. У Великобританію відвантажено коронно-електростатичний сепаратор EBS для вилучення кольорових металів із подрібненого електричного кабелю.

logo

1-2

Виготовлено та відвантажено нове обладнання фірми - промисловий пластинчатий електростатичний сепаратор 4ЕПС. Обладнання буде експлуатуватися в лінії збагачення флюорит-селаїтової руди.

logo
2020 рік

2

В Туреччину поставлено комплексну лінію для рециклінгу суміші полімерів ПП+ПЕ, у складі трибоелектричного сепаратора EBS-T та сепаратора легкої фракції SLF. Ця країна стала 45-ю в географії поставок фірми.

logo

3

Канада - 44 країна в географії поставок фірми! Для підприємства рециклінгу відвантажено комплекс магнітних сепараторів BS-RS для розділення суміші металів.

logo

4-4

Географія поставок обладнання фірми збільшена до 43 країн - електростатичний сепаратор EBS для переробки подрібненого електричного кабелю поставлено в Португалію.

logo
2019 рік

5-2

На виставці K'2019 (Дюсельдорф, Німеччина) презентовано нову розробку фірми - NIR-сепаратор “Sterkh”. Обладнання призначене для сепарації полімерних матеріалів за допомогою методів спектроскопії.

logo

6-2

Поставкою магнітного барабанного сепаратора BS розпочато співпрацю із підприємством 42-ї країни світу – Грецією. Сепаратор придбано для очистки концентрату Cu від феромагнітних домішок.

logo

7

28 липня 2018 року НВФ «Продекологія” відзначила 25-річний ювілей. Цього ж року отримано 100-й патент на винаходи та корисні моделі.

logo
2018 рік

8

Розпочата співпраця з підприємством з Нідерландів, 41 країною. Відвантажено трибоелектричний сепаратор EBS-T,  коронно-електростатичний сепаратор EBS та магнітний сепаратор BS для сепарації сумішей полімерів.

logo

9

Для індійської компанії відвантажено лінію для очистки PET-пластівців від домішок PVC-плівок у складі трибоелектричного сепаратора EBS,  сепаратора легкої фракції СЛФ та сита. Це замовлення розширило географію поставок фірми до 40 країн.

logo
2017 рік

10

Поставлено електростатичний сепаратор EBS для вилучення кольорових металів з подрібнених відходів електричного кабелю для підприємства рециклінгу в Марокко. Таким чином, географія поставок фірми розширена до 39 країн.

logo

11

Розпочата співпраця з підприємством 38 країни світу - Швейцарією. Для підприємства рециклінгу відвантажено коронно-електростатичний сепаратор EBS для сепарації суміші кольорових металів та полімерів.

logo

12

Лабораторний електростатичний сепаратор EBS відвантажено партнеру фірми з продажу обладнання в Мексиці.

logo

13

Вперше проведена поставка обладнання фірми у Францію, 36 країну у географії поставок фірми. Відвантажено трибоелектричний сепаратор EBS для сепарації суміші полімерів PE+PP.

logo

14

Для підприємства з Бахрейну поставлено електростатичний сепаратор EBS для вилучення кольорових металів з подрібнених відходів електричного кабелю. Це 35 країна у географії поставок фірми.

logo

15

Для підприємства рециклінгу з ОАЕ поставлено вихреструмовий магнітний сепаратор ВС для вилучення алюмінію з подрібнених композитних панелей. Таким чином, географія поставок фірми налічує вже 34 країни.

logo

16

Розпочато співпрацю з підприємством рециклінгу в Румунії, 33 країною, куди відвантажено електростатичний сепаратор EBS.

logo

17

Комплекс обладнання для переробки подрібненого віконного профілю, в складі електростатичних, магнітних сепараторів та металодетекторів, поставлено до Угорщини, що стала 32 країною в географії поставок фірми.

logo

18

Поставкою електростатичного сепаратора EBS розпочато співпрацю з підприємством 31 країни - Тунісом. Обладнання призначене  для очистки РЕТ-флейків від алюмінію.

logo

19

Вперше в історії фірми обладнання НВФ "Продекологія" експлуатуватиметься на африканському континенті - на замовлення компанії з ПАР розроблено, виготовлено та відвантажено електростатичний сепаратор EBS. Отже, географія поставок фірми відтепер налічує 4 частини світу та 29 країн.

logo
2016 рік

20

Розширено географію поставок обладнання НВФ "Продекологія" - поставкою електростатичного сепаратора EBS розпочато співпрацю з підприємством 28 країни світу - Іспанією.

logo

21

Виготовлено та відвантажено електростатичний сепаратор EBS для сепарації подрібненого електричного кабелю. Обладнання буде експлуатуватися в США. Таким чином, географія поставок фірми налічує 27 країн.

logo

22

Розроблено, виготовлено та поставлено для німецького підприємства рециклінгу електричного кабелю комплекс обладнання, продуктивністю 1т/год, у складі 2-х електростатичних (коронного і трибоелектричного) та барабанного магнітного сепараторів. Німеччина стала 26 країною, з підприємствами яких співпрацює наша фірма.

logo
2015 рік

23

Обладнання НВФ “Продекологія” вперше поставлено в іншу півкулю планети - магнітні пластинчастий сепаратор ПН-А і шківні сепаратори Ш, відвантажені для підприємства в Гватемалі.

logo

24

Відвантажено електростатичний сепаратор EBS, який у складі лінії по переробці відходів електрокабелю буде експлуатуватися в Саудівській Аравії. Географію поставок нашого підприємства розширено до 24 країн.

logo

6-2

Для підприємства з Боснії і Герцеговини виготовлено магнітний барабанний сепаратор BS. Завдяки цій поставці, географію співпраці НВФ “Продекологія” розширено на ще одну, 23 країну.

logo

26

Розпочато співпрацю з підприємством 22 країни - Чехії. Виготовлено та запущено в роботу сортувально-переробний комплекс СПК-1 для розділення сумішей полімерів.

logo

VI1_9918 copy! 4

Географія поставок НВФ "Продекологія" збільшена до 21 країни - для італійського підприємства розроблено та виготовлено трибоелектричний сепаратор для розділення полімерів.

logo
2014 рік

27

Розроблено та виготовлено новий трибоелектричний сепаратор для розділення змішаних відходів пластмас (ПЕТ-ПВХ, ПВХ-гума, ПС-ПП, ПЕ-ПП) і їх окремих компонентів.

logo
2013 рік

28

28 липня 2013 року НВФ "Продекологія" виповнилося 20 років. Ювілей відзнаменовано початком співпраці із замовниками з 20-ї країни.

logo

29

Освоєно принципово новий напрямок діяльності фірми - електростатична сепарація.
Перший електростатичний сепаратор ЕБС успішно випробувано на підприємстві по переробці кабельно-провідникової продукції.

logo
2012 рік

30

Розроблено новий безстрічковий вихреструмовий сепаратор ВС-Е з ексцентричним розташуванням магнітного валу. Презентація сепаратора відбулася на виставці "Мир стекла - 2012".

logo

31

Розроблено новий металодетектор з цифровою обробкою сигналу типу ДМТ-3М.

logo
2011 рік

32-287×350

Розроблено новий магнітний сепаратор БШМ для вилучення в автоматичному режимі магнітних домішок (скрапу) з продуктів помолу кульових млинів. Перший такий сепаратор успішно випробуваний на Рідерському ГЗК TOO "Казцинк" (Казахстан).

logo
2010 рік

34

Розроблено та виготовлено комплекс сухого магнітного збагачення окислених залізних руд на замовлення ГЗК "Укрмеханобр" ВАТ "ММК ім.Ілліча".

logo
2007 рік

35

Успішно завершені випробування магнітного барабану на Зирянівському ГЗК TOO "Казцинк" (Казахстан), який призначений для регенерації обтяжувача, в склад якого входить феросиліцій.

logo

36
Розроблено та встановлено перший вихреструмовий магнітний сепаратор для сепарації тарного склобою на ВАТ “Гостомельський склозавод” (Україна).
logo
2004 рік

37

Освоєно виробництво мокрого барабанного сепаратора. Перший сепаратор такого типу встановлений на Іршанському ГЗК (Україна) для сепарації чорнового ільменітового концентрату.

logo

39

Успішно пройшов випробування магнітний сепаратор барабанного типу на Аксуському заводі феросплавів. По результатах випробувань керівництвом AT "THK “Казхром” прийнято рішення про встановлення на всіх лініях переробки шлаків феросплавних заводів в м. Актобе та м. Аксу сепараторів такого типу.

logo
2003 рік

40

Виграно тендер на поставку металодетекторів на підприємства сільського господарства для комплектації кормозбиральних комбайнів.

logo
2002 рік

41

Виготовлено перший магнітний стержневий сепаратор з автоматичною очисткою на замовлення АТЗТ “Новоселівський ГЗК” (Україна).

logo
2001 рік

history_2001_3_B

Розроблено перший барабанний сепаратор для сухої магнітної сепарації шамоту для ВАТ "Ватутінський комбінат вогнетривів" (Україна).

logo

42

Вперше в Східній Європі успішно розроблено та виготовлено магнітний високоінтенсивний роликовий сепаратор для збагачення нерудних матеріалів.

logo

43

Освоєний випуск освітлювачів-грязьовиків магнітних. Перша поставка здійснена для ВАТ “Березнефарфор” (Україна).

logo
2000 рік

44

Перші поставки металодетекторів для різних галузей промисловості.

logo
1999 рік

45

Успішне освоєння і початок поставок магнітних сепараторів на підприємства фарфоро-фаянсової та олійно-жирової галузей промисловості.

logo
1996 рік

46

Виготовлені перші магнітні сепаратори.

logo
1995 - 1993 рік

47

Розроблені та поставлені перші пристрої для намагнічування.

logo

48
Підписаний перший договір на модернізацію магнітних сепараторів на підприємствах харчової промисловості.
logo
Rectangle 502