Без категорії

Виставка “Fakuma 2021”

З 12 по 16 жовтня 2021 року НВФ Продекологія” прийме участь у 27-й Міжнародній виставці переробки пластиків Fakuma 2021 (м. Фридрихсхафен, Німеччина).

НВФ Продекологія прийме участь у 27-й Міжнародній виставці переробки пластиків Fakuma 2021.

Запрошуємо з 12 по 16 жовтня 2021 року відвідати наш стенд №А6-6014 (хол А6) в виставковому центрі м. Фрідріхсхафен (Німеччина).

На виставці буде презентована НОВА РОЗРОБКА НВФ “Продекологія” – NIR сепаратор “Sterkh-N”, призначений для сортування багатокомпонентних сумішей полімерів за типами з використанням випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону.

Також на виставці демонструватиметься універсальний електростатичний сепаратор для розділення сумішей пластиків та металів (гуми), та інших матеріалів, за електричними властивостями.

Бажаючі матимуть можливість провести тестові сепарації привезених матеріалів.

  • електричні (електростатичний коронний та трибоелектричний) сепаратори для сухого розділення сумішей пластмас та металів, а також різних сумішей полімерів;
  • NIR сепаратор “Sterkh” для сортування багатокомпонентних сумішей полімерів за типами з використанням випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону;
  • сепаратор легкої фракції для видалення плівок та знепилення сипких продуктів за допомогою повітряного потоку;
  • магнітні сепаратори для розділення сумішей різних матеріалів на магнітні та немагнітні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *